Moje książki

“Ograć nawyki”

Zmiana nawyków budzi Twój opór i strach?
Nie wiesz, jak poradzić sobie z nowymi wyzwaniami?
Chcesz poznać metodę, dzięki której niechęć ustąpi pola ekscytacji a Ty zmienisz swoje nawyki na dobre?

Dołącz do tysięcy Zmieniaczy i zmieniaj swoje nawyki przy użyciu mechanizmów gier.

Nareszcie polski odpowiednik książki o nawykach, o pracy nad sobą, współpracujący z naszym ciałem z jego ograniczeniami, skłonnościami, popędami. Autorka prosto i bez ogródek tłumaczy nam, jak – zgodnie z tytułem – ograć nawyki, czyli zabawić się z nimi, żebyśmy to my staliśmy się ich panami, a nie żeby to one panowały nad nami. Pokazuje, jak wygrać z samym sobą, przechodząc kolejne levele, mając przy tym mnóstwo frajdy. Jak osiągnąć to, co chcemy, wymagając od siebie, ale osiągając to stopniowo i prawie bez wysiłku. I choć na rynku mnóstwo jest rozwojowych książek, traktujących o tym, co musimy czy powinniśmy robić, aby być na czasie, nadążać, wydajniej pracować – tak niewiele z nich podchodzi do tematu z humorem.

3telnik.pl

Co zrobić by zachować silną wolę i nie dać się wewnętrznemu systemowi alarmowemu? Autorka proponuje bardzo ciekawy sposób oswobadzania się z pętli złych nawyków, a mianowicie zastosowanie w procesie zmiany mechanizmów gier. W kolejnych częściach książki dowiadujemy się krok po kroku, jak ułożyć grę, dzięki której „ogramy” zły nawyk. Oprócz dokładnej instrukcji, jak stworzyć dobrą grę, autorka podaje przykłady gier, które stworzyła sama dla siebie. Obok gier zmieniających nawyki żywieniowe, w książce znajdziecie też przykład gry finansowej, służącej zmianie nawyków związanych z oszczędzaniem. Wartością dodaną są też materiały na stronie Laboratorium Zmieniacza, które stanowią pomoc we wdrażaniu metody opisanej w książce.

Tajemnice Portmonetki

“Trzy sposoby na zmianę nawyków

Jeśli chcesz poznać praktyczne wskazówki, jak zmienić swoje nawyki, to koniecznie pobierz bezpłatnie ebooka “Trzy sposoby na zmianę nawyków”. Możesz to zrobić, zapisując się na mój Zmieniaczoletter, czyli newsletter dla Zmieniaczy.

Chcesz odebrać ebooka?

E-book Laboratorium Zmieniacza

Autorka bardzo przystępnym językiem opisuje poszczególne etapy gry, która ma pomóc nam zmienić złe nawyki. […] Takich poradników nam faktycznie potrzeba. Jest ich niewiele na naszym rynku wydawniczym, ale ogromnie się cieszę, że “Ograć nawyki” trafiło w moje ręce. Zmiany są wciąż przede mną, lecz mam nadzieję, że tym razem pozbędę się swojego najgorszego nawyku, z którym walczę bezskutecznie od kilku lat. Jadwiga Korzeniewska ma dar przekonywania.

Sztukater.pl

Autorka pisze bardzo przystępnym językiem. Nie musimy się obawiać wykładu naukowego – mamy wspaniale podaną w prosty sposób wiedzę niezbędną do zapoczątkowania zmian. […] Stosując się do rad autorki, lepiej rozumiem siebie i swój mózg, co więcej, łatwiej mi wytrwać w postanowieniu. Nie ma możliwości oszukiwania. […] Metody zaproponowane przez Jadwigę Korzeniewską są uniwersalne. Nie dziwne, że książka stała się bestsellerem.

Mój tajemniczy świat