O mnie

Cześć! Mam na imię Jadwiga :)

(Nie)stety nie jestem Królową Polski i Litwy ;) Jestem za to Królową Nawyków. Zawodowo pomagam zmieniać nawyki na dobre, przy wykorzystaniu mechanizmów gier oraz narzędzi i technik automotywacji.

W kolejności chronologicznej jestem:

socjologiem (specjalizacja: terapia uzależnień i rozwiązywanie konfliktów) – studia na Uniwersytecie Warszawskim pomogły mi zrozumieć, jak duże znaczenie dla naszych nawyków mają inni, otaczający nas ludzie, a także iż uzależnienia w dużej mierze opierają się na nawykach;

trenerem – uprawnienia trenerskie pozwalają mi na dzielenie się wiedzą oraz umiejętnościami podczas warsztatów grupowych ze Zmieniaczami;

coachem – ukończenie Szkoły Coachów Grupy SET otworzyło przede mną możliwość pracy indywidualnej, bazującej na metodach coachingowych.

Wspieram Zmieniaczy poprzez:

• indywidualne sesje coachingowe;
warsztaty grupowe;
• kurs on-line „Zmień nawyki w 30 dni”;
• książkę „Ograć nawyki” (dostępną w wersji drukowanej, jako ebook oraz audiobook);
• ebooka „Trzy sposoby na zmianę nawyków” (dostępny bezpłatnie dla subskrybentów Zmieniaczolettera);
grupę Zmieniaczy na Facebooku;
• organizację cyklicznych konferencji pod szyldem Strefa Zmian.

Wraz z Laboratorium Zmieniacza jestem obecna w mediach

Poznaj opinie Zmieniaczy

Proponowane przez Jadwigę rozwiązania są kreatywne, rzetelne, ale również sprawiające frajdę. Jest nauczycielem, który wskazuje drogę, ale pozostawia pole do własnych przemyśleń, odnajdywania potrzeb, działania w zgodzie ze sobą. Daje ‘skrzynkę z narzędziami’, ale pozwala wybrać te, które najlepiej leżą nam w ręku.

Kasia Bielewska

Spotkanie na swej drodze Jadwigi oznaczać może tylko jedno! Początek ZMIAN :) Każdy z nas zawsze coś chciał kiedyś zmienić, przeprogramować, przepchnąć w swojej głowie, w nawykach…. Jadwiga jest do tego wymarzonym towarzyszem. Bezbłędnie i celnie pomaga wprawić procesy zmian w ruch. Reszta… zależy tylko od nas :)

Marta Stacewicz-Paixão