Coaching

Indywidualne sesje coachingowe

Na czym polega indywidualna sesja coachingowa?

Coaching jest specyficzną formą pracy z drugą osobą, ponieważ większość jej technik i metod polega na zadawaniu skutecznych pytań – i to zwłaszcza pytań otwartych. Coaching NIE polega na dawaniu gotowych rozwiązań ani na udzielaniu dobrych rad. Sesja coachingowa NIE jest zatem doradztwem ani mentoringiem.

W coachingu mówi się o tzw. wierze w klienta, a zatem w to, że jest on w stanie dotrzeć do poszukiwanych przez siebie rozwiązań i odpowiedzi. Jednak z jakiegoś względu nie jest w stanie zrobić tego samodzielnie – potrzebuje katalizatora zmian. I w tę rolę, jako coach, wcielam się ja.

Co na pewno NIE się wydarzy w trakcie indywidualnej sesji coachingowej?

Sprawdzonych sposobów na to, jak przygotować się do zmiany, jak w niej wytrwać i jak doprowadzić sprawy do końca dostarczam poprzez bloga, webinary, live’y i kurs on-line. Natomiast w trakcie sesji będę pracować z Tobą wyłącznie coachingowo i towarzyszyć Ci w odnajdywaniu odpowiedzi, które już w sobie masz. Jednak reszta „roboty”, czyli wcielenie w życie wypracowanych w trakcie sesji rozwiązań, należeć będzie do Ciebie.

Co zyskujesz dzięki sesji coachingowej?

Bezpłatna sesja wstępna

Ważne jest, abyśmy dobrze się dogadywali. Dlatego porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach nim zdecydujesz się na współpracę ze mną.

Różne warianty

W zależności od Twoich potrzeb do wyboru masz kilka opcji sesji. Decyzję podejmujesz dopiero po bezpłatnej sesji wstępnej.

Sesja szyta na miarę

Dopasuję metody i techniki pracy coachingowej do Twoich potrzeb i możliwości – tak, by spotkanie było dla Ciebie jak najbardziej użyteczne.

Jesteś w centrum

Podczas pracy z Tobą gwarantuję Ci 100% skupienia na Tobie. Bez spinki, bez gwiazdorzenia, bez mówienia, że “możesz wszystko”.

Oszczędzasz czas

Zawsze możemy spotkać się on-line (np. via Skype). Zaoszczędzony w ten sposób czas możesz śmiało spożytkować na pracę nad swoim celem.

Poufność i dyskrecja

Jak mówią: “Co wydarzy się w Las Vegas, zostaje w Las Vegas” ;) Wszystkie informacje, które przekażesz mi w trakcie sesji, są bezpieczne.

Co dalej, jeśli się zdecyduję na sesję coachingową?

W pierwszej kolejności umówimy się na tzw. sesję „0” . Jest to sesja zapoznawcza, w trakcie której będziemy mogli sprawdzić wzajemne oczekiwania. Będzie ona trwała ok. 10-15 minut, w trakcie których porozmawiamy o tym:

• czym jest coaching;
• jaka jest rola coacha w procesie;
• jakimi metodami pracuję jako coach;
• jakie są Twoje oczekiwania w stosunku do mnie jako coacha;
• jakie są Twoje oczekiwania w stosunku naszej sesji coachingowej;
nad czym chcesz pracować w trakcie sesji coachingowej.

Jeśli wiesz już dokładnie, nad czym chcesz popracować w trakcie sesji coachingowej, to sesja „0” może odbyć się tuż przed sesją coachingową . Wtedy spotykamy się na Skype lub w Warszawie jednego dnia na ok. 75-90 minut.

Sesja „0” może jednak odbyć się w innym terminie. Jest to wskazane zwłaszcza w sytuacji, gdy jeszcze nie wiesz, nad czym chcesz pracować i potrzebujesz mieć czas na zastanowienie się nad tym. Wówczas na sesję właściwą umawiamy się w innym terminie np. dzień po dniu czy też w odstępie kilku dni (wtedy sesja „0”odbywa się przez Skype/telefon).

Dowiedz się więcej o mnie i sprawdź, czy chcesz ze mną pracować.

Który wariant wybierasz?

Sesja coachingowa on-line

1 spotkanie via Skype
179(60-90 min. sesji)
  • bezpłatna sesja “0”
  • 1 sesja 60-90 min. – spotykamy się on-line (via Skype)
  • mailowy kontakt follow-up (opcjonalnie)
Chcę to!

Sesja coachingowa w Warszawie

1 spotkanie "na mieście"
249(60-90 min. sesji)
  • bezpłatna sesja “0”
  • 1 sesja 60-90 min. – spotykamy się w Warszawie
  • mailowy kontakt follow-up (opcjonalnie)
Chcę to!

Podane powyżej ceny są cenami netto. Należy do nich doliczyć 23% VAT. Decydując się z góry na więcej niż 3 sesje, otrzymasz rabat 10% na całe zamówienie (od cen netto).

Skontaktuj się ze mną

12 + 2 =