Share Week 2017 - poznaj blogi, które polecam

Share Week 2017 – poznaj blogi, które polecam

W ramach akcji Share Week postanowiłam podzielić się z Wami trzema blogami, które są moim zdaniem warte uwagi. To blogi, które nie są najbardziej popularne w sieci. To blogi, które nie mają (jeszcze) pierdyliarda fanów na swoich fanpage’ach. Jednak mają coś, co w morzu blogów, jest dla mnie wyróżnikiem. Mianowicie są to blogi specjalistyczne. Oznacza to, że są mocne merytorycznie. Nie ma tam zatem miejsca na bezsensowne pitolenie o rzeczach bliżej nieokreślonych. Dowiedz się, czym jest Share Week i kogo polecam w ramach tegorocznej edycji tej akcji.

Czym jest Share Week?

Share Week to oddolna inicjatywa Andrzeja Tucholskiego. Jej głównym celem jest polecanie twórców przez innych twórców. A zatem autorzy blogów polecają innych blogujących, YouTuberzy polecają innych twórców YouTube, a autorzy podcastów innych podcasterów. Więcej na temat tegorocznej edycji Share Week dowiecie się z bloga Andrzeja. >> SHARE WEEK 2017

Kogo i dlaczego poleca Naczelny Zmieniacz?

Oczywiście blogów, które czytam I które są warte polecenia, jest więcej niż trzy. Jednak takie, a nie inne, są wymogi akcji Share Week. W związku z tym postanowiłam zastosować kilka sit, by wyłuskać dla Was trzy blogi.

Po pierwsze wzięłam pod uwagę tylko te blogi, których tematyka w jakiś sposób wiąże się ze zmianą nawyków.

Po drugie chciałam, by były to blogi konkretne, rzeczowe, mocne merytorycznie.

Po trzecie zajęłam się tylko tymi blogami, które swój szczyt popularności mają jeszcze przed sobą – czego z całego serducha życzę ich autorom :)

Czas zatem poznać trzy blogi, które polecam w ramach tegorocznej edycji Share Week.

Okiem Fizjoterapeutki

Po codziennej pracy przy biurku Twoje mięśnie są napięte jak stosunki dyplomatyczne na linii Polska-Rosja? Masz zrywy związane z aktywnością fizyczną, ale źle dobierasz ćwiczenia? A może jesteś przyszłą mamą, która chce pozostać aktywna fizycznie?

Okiem Fizjoterapeutki to blog prowadzony przez Agatę Suchorowską. Agata jest fizjoterapeutką z 5-letnią praktyką. Blog powstał jako przedłużenie jej działalności zawodowej. Na blogu znajdziecie mnóstwo praktycznych wskazówek dotyczących tego, jak ćwiczyć mądrze, czyli tak, by nie zrobić sobie przy tym krzywdy.

Kreatornia Zmian

Kreatornia Zmian to blog prowadzony przez Kamilę Urbaniak. Kamila mówi o sobie, że jest blogującym dietetykiem. Na jej blogu znajdziecie mnóstwo ciekawych przepisów na zdrowe a przy tym smaczne dania – także na zamienniki dla słodyczy.

Ale to nie wszystko. Kamila bez mrugnięcia okiem i bez litości rozprawia się z dietetycznymi mitami. I za to jej bloga lubię najbardziej.

Trening na bosaka

Bloga Trening na bosaka prowadzi Kasia Grządka. Kasia to człowiek-orkiestra: jest instruktorką fitness, pilates i stretchingu. Jet blog to przepustka do zdrowego stylu życia. Zdrowego – czyli jak sama pisze – bez nadmiernej fiksacji. Najmocniejszą zaletą bloga Kasi jest właśnie owo zdrowe podejście do zdrowego stylu życia (sic!).

Trening na bosaka to kopalnia pomysłów na ćwiczenia, które można samodzielnie wykonywać w domu, bez konieczności inwestowania dużych pieniędzy w specjalistyczny sprzęt.

Twój osobisty Share Week

Nawet jeśli nie bierzesz udziału w akcji Share Week, to ciekawa jestem, jakie są Twoje blogowe polecenia. Zwłaszcza te, które związane są ze zmianą nawyków :) Zostaw w komentarzu swoje typy blogów wartych polecenia.

 • Kasia

  Wowowow wielkie, ogromniaste dzięęęęęęęęękuuuuujęęęęę (takie, jakie wykrzykują rozntazjuzmowane dzieciaki w podstawówce). Juhu! <3 Bardzo się cieszę, że zostałam tutaj umieszczona i wyróżniona :D

  • http://www.laboratorium-zmieniacza.pl/2017/03/share-week-2017-blogi-polecam/ Jadwiga (Naczelny Zmieniacz)

   Prawie wyobraziłam sobie Ciebie z pomponami ;)))

 • http://okiemfizjoterapeutki.com/ Agata | Okiem fizjoterapeutki

  To dla mnie ogromne wyróżnienie znaleźć się w Twoim zestawieniu, bardzo Ci dziękuję! <3

  • http://www.laboratorium-zmieniacza.pl/2017/03/share-week-2017-blogi-polecam/ Jadwiga (Naczelny Zmieniacz)

   To Twoja zasługa :)))

 • http://www.kreatorniazmian.pl Kamila z Kreatorni Zmian

  Dziękuję pięknie za polecenie :) Jest mi niezmiernie miło! You made my day! <3

  • http://www.laboratorium-zmieniacza.pl/2017/03/share-week-2017-blogi-polecam/ Jadwiga (Naczelny Zmieniacz)

   Cieszę się bardzo z tego powodu :D